Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radziejowie

serdecznie zaprasza Pacjentów i ich Rodziny na spotkanie, które odbędzie się dnia

13 września 2017 w godz. od 1000 do 1400

z pracownikami Kujawsko-Pomorskiego Oddziału NFZ,

którzy będą przybliżać Pacjentom zmiany jakie wprowadzi reforma tworząca tzw. „sieć szpitali”

oraz informować o zagadnieniach dotyczących leków 75+

Punkt informacyjny

Parter – w korytarzu przy Rejestracji Ogólnej

Informacja

W wyniku I przetargu ustnego nieograniczonego ogłoszonego w dniu 29.05.2017 r. na najem nieruchomości garażowej nr 22, usytuowanej na działce gruntu nr 666/7 położonej przy ul. Szpitalnej 3 w Radziejowie, zapisanej w księdze wieczystej Nr WL1R/00002595/2, wyłoniono najemcę przedmiotowej nieruchomości na okres do trzech lat  Pana Krzysztofa, Kajetana Witczak zam. przy ul. Szpitalnej 1,  88-200 Radziejów,  za  kwotę 124,00 zł. plus podatek VAT miesięcznie.

Radziejów, dnia 29.06.2017 r.

Dr n.med. Marek Kornet nominowany do "Złotego Stetoskopu

Image

Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że dr n.med. Marek Kornet, przyjmujący w naszej Poradni chirurgiczni dziecięcej, został nominowany do tytułu Lekarz Chirurg Roku 2017 przez Honorowa Kapitułę konkursu reprezentowaną przez ważne osobistości świata medycznego.
Aktualnie dr Kornet plasuje się na wysokiej pozycji w rankingu.
Głosy na doktora można oddawać wysyłając  SMS pod nr 72355 o treści CR.22
 Głosowanie trwa do 23 czerwca.

Informacja o głosowaniu:

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radziejowie

ogłasza

II PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

na wydzierżawienie lokalu użytkowego o pow. 9 m², obecnie sklep rehabilitacyjno - medyczny.

Cena wywoławcza za 1m² - 46,50 zł. m-cznie plus podatek VAT.

Wyżej opisane pomieszczenie użytkowe znajduje się w budynku SP ZOZ w Radziejowie przy ul. Szpitalnej 3, jest w nieodpłatnym użytkowaniu SP ZOZ w Radziejowie, stanowią własność Powiatu Radziejowskiego.